Меню

ІНТЕРНЕТ-ГІПЕРМАРКЕТ дитячих іграшок
та канцтоварів
0%
ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
Заповніть коротку форму, наш оператор передзвонить Вам в зазначений час.
Ваше ім'я:*
Телефон:*
Текст повідомлення:
Зручний час для дзвінка:
01.10.2015

Купити дитячі іграшки в Україні (smile.net.ua)

Формування свідомості  малюка відбувається рівно з моменту його появлення на світ. Кожен день - новий день,  новий етап дослідження - те , що ти не відчував до цього, щось дуже незнайоме і водночас захоплююче.

Яку роль  відіграють іграшки для дітей? Дуже важливу! Розвиток малечі з раннього віку безпосередньо залежить від того, що її оточує.  Іграшки  покликані допомогти малюкові в освоєнні світу. Іноді не так мамин голос здатний заспокоїти власну дитину, як м'яка іграшка.

Купити дитячі іграшки в Україні сьогодні дуже просто, але обрати забавку, яка буде не тільки приємна для Вашої дитини, але й корисна для її розвитку - справа не з легких.  Купуючи іграшки для дітей, обов’язково зверніть увагу на розвиваючі іграшки, адже вони дають дитині уявлення про різноманітність: фігур, форм, кольорів, фактур, а також розвивають увагу, моторику і реакцію малюка.

Дитячий інтернет-магазин "Смайл" пропонує Вам знайти та обрати іграшку саме для Вашої дитинки. У нас Ви можете знайти все різноманіття іграшок, від звичайних м’яких іграшок котрі приємні на дотик, до іграшок які є рушійною силою для розвитку здоров’я і уяви - це  розвиваючі іграшки, спрямовані на здатність дитини рухатися і мислити.

Купити дитячі іграшки      Дитячий інтернет-магазин

Іграшки для хлопчиків - це машинки, танки, вантажівки, солдатики, конструктори та інші товари. Ваш хлопчик зможе побути дорослим серед своїх забавом, відчути себе капітаном корабля, водієм машини, пілотом літака і тд.

У нас Ви маєте можливість придбати іграшки для хлопчиків 1 року, іграшки для хлопчиків 2 років, іграшки для хлопчиків 5 років та іншого віку. Для кожного віку є  іграшки з різним рівнем складності. Якщо колись Ваш карапузик грався жувальними іграшками, різними брязкальцями, то сьогодні це складні конструктори, настільні ігри для розвитку логіки. Іграшки для хлопчиків  5-8 років мають розважальний характер, а іграшки для хлопчиків 10 років - стимулюють розвиток абстрактного мислення, фантазії, логіки.

Іграшки для дівчаток - це невід'ємна частинка кожної крихітки. З ними Ваша юна леді зможе себе відчути справжньою хазяйкою на кухні, мамою для ляльки, схожої на новонародженне дитя, котре вміє говорити, плакати, співати, навіть рости! Іграшки для дівчаток 5 років настільки різноманітні, що ви можуть бути як і прекрасною іграшкою Вашої донечки, так і чудовим подарунком на будь-яке свято.

Іграшки-ляльки для дівчаток принесуть Вашій маленькій красуні багато позитивних емоцій, оскільки вони є різноманітними і це дає змогу розвивати фантазію.

Ми гарантуємо Вам якісні іграшки для дітей, які в першу чергу безпечні для здоров'я малюка. Пропонуємо Вам здійснювати покупки онлайн, адже це легко, зручно, вигідно. Слідкуйте за оновленням товару та акціями, отримуйте знижки на іграшки. Наші менеджери допоможуть Вам при виборі!

Інтернет-магазин дитячих іграшок "Smile" – спонсор хорошого настрою для батьків і радість для дітей.

Введіть свій логін та парольАвторизуватися