Меню

ІНТЕРНЕТ-ГІПЕРМАРКЕТ дитячих іграшок
та канцтоварів
0%
ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
Заповніть коротку форму, наш оператор передзвонить Вам в зазначений час.
Ваше ім'я:*
Телефон:*
Текст повідомлення:
Зручний час для дзвінка:
06.10.2015

Розвиваючі іграшки

Дитина в домі – завжди свято. З моменту народження маля оточують турботою та піклуванням, бажанням виростити його здоровим та розумним. Тому, на перший план завжди постає питання вибору іграшок для дітей. Напевно, кожен з батьків хоч раз в житті зіштовхується з проблемою вибору цікавого, якісного та корисного подарунка для малюка. Найбільше уваги заслуговують розвиваючі іграшки.

Розвиваючі іграшки повинні бути максимально цікавими і в той же час стимулювати здібності маляти. Такі розваги допомагають розвинути фізичні та творчі навички дитини. Також покращуються дрібна моторика та координація рухів, розвивається логіка, мислення, пам'ять, уява. Завдяки таким іграшкам діти легше вивчають кольори, кількісні заходи, літери та цифри. Таким чином поповнюється словниковий запас, покращуються увага, спостережливість, реакція, розвивається соціальна активність, а отже, це виховує дітей розумними, життєрадісними та допитливими. Головна перевага розвиваючих ігор полягає в тому, що за їх допомогою, дітки розвиваються природньо, тобто на підсвідомому рівні. Це чудова підготовка до школи, що позитивно позначається на успішності в навчанні. Для малят значно цікавіше навчатися граючись, ніж примусово виконувати нудні завдання.

Розвиваючі іграшки. Лабіринт-каталка Слоник              Конструктори, розвиваюча іграшка лабіринт з кульками        Розвиваючі іграшки для хлопчиків

Деякі діти люблять пазли, мозаїку, конструктори, які спонукають до розвитку дрібної моторикуи, а дехто надає перевагу виключно іграшкам, які розвивають логіку, аналітичне мислення та вміння розв'язувати задачі. Хтось із діток любить співати і танцювати - їм підійдуть музичні інструменти, спрямовані на розвиток слуху, ритму і голосу. А для юних художників, що натхненно малюють, підійдуть розмальовки. До речі, такі іграшки для дітей прекрасно формують естетичний смак.

Де ж купити дитячі іграшки з усіма перерахованими вище якостями? Як вибрати саме те, що зацікавить малюка? Рішення є! Дитячий інтернет-магазин "Смайл" - це ком-фортне замовлення за доступними цінами. У нас Ви знайдете іграшки для дітей провідних українських та зарубіжних брендів, бездоганної якості превіреної часом. Розвиваючі іграшки для хлопчиків допоможуть Вашому хлопчаку виростати кмітливим та сміливим, а розвиваючі іграшки для дівчаток виховуватимуть красуню справжньою панянкою. Наш магазин — це ідеальний варіант для вибору подарунка на дитяче свято. Скориставшись зручним каталогом або фільтром іграшок можна підібрати товар для будь-якого віку та події, адже в нашому асортименті представлений найширший вибір іграшок для дітей різної вікової категорії. Ми допоможемо Вам заощадити не тільки свій час, але й грошові кошти завдяки гнучкій ціновій політиці і численним знижкам та акціям, а швидка та безкоштовна доставка  буде приємним бонусом до вибраного подарунка.        

Введіть свій логін та парольАвторизуватися